Loading...

Druk

zwiększ rozpoznawalność swojej marki

Banery są jednym z najskuteczniejszych nośników reklamy. Rozmieszczone w strategicznych miejscach w mieście potrafią znacznie zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy. Nic więc dziwnego, że ten kanał promocji wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony reklamodawców. Aby jednak banery reklamowe były skuteczne, muszą spełniać określone kryteria, takie jak: wysoka jakość wykonania, czytelność oraz trwałość. PRINT OUT to firma, dla której druk banerów nie stanowi żadnego problemu.

Nasze podejście charakteryzuje się indywidualnym rozpatrywaniem każdego zlecenia, dzięki czemu Klienci mogą liczyć na fachową i profesjonalną realizację w zakresie przygotowania banerów reklamowych. Znajomość najnowszych rozwiązań oraz zaplecze techniczne na odpowiednio wysokim poziomie pozwala nam wykonywać banery reklamowe w trzech wariantach:

  • banery laminowane – wykonane z materiału wielowarstwowego. W ich wnętrzu znajduje się siatka nośna, natomiast same warstwy umieszcza się na zewnątrz – są one następnie zadrukowywane. Metoda ta jest tradycyjnym sposobem produkcji banerów reklamowych do krótkoterminowej ekspozycji np. na targach wystawienniczych;
  • banery powlekane – cechują się większą wytrzymałością od wariantów laminowanych, doskonale więc sprawdzają się w trudniejszych warunkach, gdzie będą narażane m.in. na zmienne warunki pogodowe. Wykonuje się je poprzez zanurzenie siatki nośnej w płynnym PCV, dzięki czemu reklama staje się jednolita i niezwykle trwała;
  • banery typu blockout – ich cechą charakterystyczną jest wykorzystanie poliestrowej, nieprzepuszczającej światła wkładki. Pozwala to uniknąć niepożądanych prześwietleń, kiedy na tył baneru pada intensywne światło. Umożliwia to również zadruk obustronny. Rozwiązania te są także odporne na rozdarcia i rozwarstwienia;

Wybór odpowiedniego wariantu należy do Ciebie, my natomiast służymy radą i podpowiemy, która opcja okaże się najlepszym rozwiązaniem w Twoim przypadku.

Polecamy się

Tego rodzaju reklama wizualna wykorzystywana jest do pokrywania większych powierzchni – takich jak np. ściana bloku mieszkalnego lub stelażu na scenie podczas festiwali muzycznych oraz podobnych eventów. Siatki wielkoformatowe to doskonały kanał promocyjny skupiający na sobie wzrok tysięcy ludzi. Do jego zalet z pewnością można zaliczyć niską wagę, łatwość transportu oraz wytrzymałość.

Siatki wielkoformatowe – idealne na imprezy, festiwale i eventy

Siatki są odporne na działanie zróżnicowanych czynników atmosferycznych, zwłaszcza opady deszczu (nawet obfite) czy podmuchy wiatru. Jesteśmy w stanie nanieść na siatkę wielkoformatową każdą grafikę, zachowując jej intensywne barwy czy zróżnicowane, nieregularne kształty. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz indywidualnemu rozpatrywaniu każdego zlecenia jesteśmy w stanie zagwarantować fantastyczne efekty przekładające się na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy.

Polecamy się

Wykorzystywane i rozdawane podczas spotkań, prezentacji czy targów, naklejki reklamowe nieustannie utożsamiane są ze skutecznym marketingiem o stosunkowo niskich kosztach. Oczywiście pod warunkiem, że precyzja ich wykonania jest bez zarzutu. Działania firmy PRINT OUT cechują się najwyższą jakością. Połączenie doświadczenia, znajomości branży z doskonałym zapleczem technologicznym pozwala nam podejmować się nawet najtrudniejszych zleceń. Dzięki temu zapewnisz sobie tanią i solidną formę reklamy wizualnej, którą z powodzeniem wykorzystasz w swojej kampanii. Wydrukujemy dla Ciebie naklejki reklamowe o dowolnym kształcie, kolorystyce i rozmiarze, zachowując wysoki standard wykonania.

Naklejki reklamowe – doskonałe wsparcie kampanii reklamowej

Specjaliści od marketingu są zgodni w przekonaniu, że wlepki są świetnym nośnikiem promocyjnym angażującym i intrygującym zarówno młodych, jak i starszych klientów. Warto wykorzystywać je więc jako dodatkowe wsparcie kampanii reklamowej. Z PRINT OUT stworzysz serię doskonale prezentujących się naklejek reklamowych.

Polecamy się

Szeroko rozumiany druk cyfrowy pozwala na naprawdę śmiałe projekty. W PRINT OUT polegamy na nowoczesnych technologiach, wspieramy się również profesjonalnymi programami graficznymi, które pozwalają nam na realizacje nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Zastosowanie druku cyfrowego jest bardzo szerokie: od prostych ulotek reklamujących Twoją najnowszą ofertę, przez wizytówki, bony i vouchery, na wysokiej jakości plakatach i zaproszeniach kończąc.

Druk Cyfrowy – kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, wiemy, że oczekują oni czytelnych, estetycznych projektów, które swoim designem będą nawiązywać do specyfiki ich działalności. Dzięki ciągłemu kontaktowi z reklamodawcami jesteśmy w stanie na bieżąco modyfikować proponowane przez nas projekty oraz nanosić sugestie Zleceniodawców. Tym sposobem Klienci otrzymują wysokiej jakości nośniki reklamowe, cechujące się wieloma możliwości zastosowania. Dla nas druk cyfrowy nie ma żadnych tajemnic.

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swojej wizji. Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam każdorazowo stawać na wysokości zadania. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twoje wizytówki robiły wrażenie na kontrahentach lub plakat informujący o Twojej firmie przykuwał wzrok przechodniów – zgłoś się do nas.

Polecamy się

Nawet najskuteczniejsza reklama okaże się mało skuteczna, jeżeli Twoja firma nie będzie odpowiednio oznakowana. W tym celu fantastycznie sprawdzają się szeroko pojęte tablice oraz szyldy. Można je wykorzystywać zarówno do działań marketingowych (jako umieszczone w kluczowych miejscach miasta szyldy reklamowe informujące o położeniu Twojej firmy), jak i w formie wskazówek dotyczących dojazdu czy poruszania się po budynku. Można umieścić je na drzwiach, elewacji czy na zewnętrznych stojakach. Pylony czy billboardy to konstrukcje wielkoformatowe, których grafika jest czytelna ze znacznej odległości. Tablice reklamowe oraz informacyjne ułatwią Twoim klientom znalezienie siedziby firmy.

Szyldy i tablice reklamowe – zadbaj o komfort swoich klientów

Nie ma nic gorszego od zleceniodawcy poświęcającego długie minuty na krążenie po piętrach lub po mieście w poszukiwaniu adresu firmy. Taka sytuacja buduje negatywne skojarzenia z Twoją marką jeszcze przed podjęciem współpracy. Zadbaj więc o odpowiednie oznaczenia, wykorzystaj do tego szyldy informacyjne, których standard wykonania zrobi wrażenie na Twoich kontrahentach.

Polecamy się

Sklepowe witryny można wykorzystać na dwa sposoby: Po pierwsze, do prezentowania przechodniom (czyli potencjalnym klientom) wnętrza salonu – ma to duże znaczenie m.in. w szeroko pojętej branżach beauty czy motoryzacyjnej. Nie wszyscy przedsiębiorcy jednak chcą, aby wnętrze ich salonów było widoczne. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą są witryny reklamowe przygotowane konkretnie pod podane przez Ciebie wymiary oraz oczekiwania. Możemy zaproponować Ci różnorodne rozwiązania, takie jak:

  • folia mrożona – swoją nazwę zawdzięcza półprzezroczystej teksturze i wykorzystuje się ją przede wszystkim do zasłonięcia wnętrza budynku przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki oraz przepuszczalności światła. Bez problemu można na niej drukować i dowolnie ją wycinać;
  • folia perforowana (OWV) – folia z charakterystycznymi „dziurkami”, wykorzystywana, kiedy zależy nam na umieszczeniu na niej grafiki bez odcinania się od dostępu do światła. Często widuje się ją np. na pojazdach komunikacji miejskiej. Nie zaciemnia wnętrza pomieszczenia, reklama natomiast widoczna jest tylko z jednej strony.
  • folia pełna – całkowicie odgradza wnętrze pomieszczenia od wścibskiego spojrzenia przechodniów. Pozwala na nadrukowanie dowolnej grafiki przy zachowaniu wysokiego standardu wykonania projektu;

Witryny reklamowe – estetyczna zasłona Twojego salonu

W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji dobierzemy dokładnie takie rozwiązanie, które okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Witryny reklamowe oferowane przez PRINT OUT to synonim wysokiej jakości i satysfakcji Zleceniodawców.

Polecamy się

Obecnie coraz więcej osób wykorzystuje koszulki jako nośnik komunikatów reklamowych. Znając potrzeby naszych Klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Dzięki wykorzystaniu folii Flex lub Flock jesteśmy w stanie zaproponować Ci wysokiej jakości nadruki na koszulkach – zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze. Ubrania z logotypem Twojej firmy lub hasła przewodniego obecnie trwającej kampanii jest świetnym sposobem docierania do nowych konsumentów oraz oznaczenia swoich pracowników.

Koszulki z nadrukiem – Wysokojakościowe wzory na koszulkach dla Twoich klientów

Doświadczenie i profesjonalizm stojące za działaniami PRINT OUT powala realizować nawet najbardziej śmiałe projekty bez obaw o uszczerbku na jakości, czytelności czy trwałości nadruku. Jeśli chcesz zwiększyć pulę swoich klientów, to postawienie na koszulki z nadrukiem będzie doskonałym sposobem dotarcia do nowych konsumentów.

Polecamy się