Loading...

REKLAMA PRESTRZENNA

Wyróżnij się

Jedną z najpopularniejszych form reklamy są litery wycięte ze styroduru, które mogą być wzbogacone o lico z plexi. Każdy, kto chce, aby jego marka była rozpoznawalna, musi zadbać o odpowiednią widoczność swojej nazwy. Doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu każdy potencjalny konsument ją zapamięta to wypukłe litery 3D. Wykonujemy je ze styroduru, dzięki czemu są one niezwykle lekkie i estetyczne, a dodanie do nich lica z plexi zwiększy ich atrakcyjność. Tak przygotowane logo i nazwa firmy z pewnością zrobią niemałe wrażenie na każdym, kto je zobaczy.

Twoje logo w trójwymiarze – wypukłe litery 3D

Odpowiednia standaryzacja wizualna Twojej firmy to podstawa, jeśli zależy Ci na zwiększeniu swojej rozpoznawalności. Wypukłe litery 3D znajdujące się na siedzibie przedsiębiorstwa zwrócą uwagę każdego przechodnia i klienta szukającego adresu Twojej firmy. Tym sposobem zadbasz więc nie tylko o nietuzinkowy sposób przedstawienia swojego logo oraz nazwy marki, ale również zapewnisz konsumentom wygodny sposób na znalezienie Twojego przedsiębiorstwa. Podczas pracy nad takimi zleceniami dokładamy wszelkich starań, aby projekt został wykonany rzetelnie i profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich szczegółów, na których będzie Ci zależało. Nie idziemy na żadne ustępstwa i kompromisy. Gwarantujemy realizację zlecenia na Twoich warunkach.

Polecamy się

Klientom, którym zależy na tym, aby nazwa ich firmy widoczna była nawet po zmroku, proponujemy specjalną wersję wypukłych liter 3D. Mowa tutaj oczywiście o opcji podświetlanej. W tych wariantach stosujemy taśmę z aluminium (alurapid), a w środek liter montujemy moduły LED. Takie rozwiązanie to nie tylko idealna metoda na zwiększenie naszej widoczności po zmroku, ale również okazja do kreatywnego wykorzystania diod. Dzięki współpracy z PRINT OUT bez dwóch zdań zapewnisz sobie nie tylko estetyczne i praktyczne litery wypukłe, ale również skorzystasz z pomocy kreatywnych osób, dla których nie istnieją żadne ograniczenia. Każde zadanie jest dla nas szansą na zrealizowanie projektu w oryginalny i przykuwający wzrok sposób.

Podświetlane litery 3D – widoczność w dzień i w nocy

Dzięki wyraźnemu, podświetlanemu logotypowi w trójwymiarze możesz być spokojny o rozpoznawalność Twojej marki. Dołożymy wszelkich starań, aby napis był widoczny nawet z daleka, a dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu diod LED z pewnością będziemy w stanie zwrócić uwagę każdego przechodnia. Współpracując z PRINT OUT, wybierasz usługi kreatywnych profesjonalistów, którzy zawsze na pierwszym miejscu stawiają dobro i satysfakcję Klientów. Unikatowe połączenie profesjonalizmu, jakości oraz pomysłowości daje doskonałe efekty – widoczne praktycznie od zaraz.

Polecamy się

Dla osób, które mają jasno sprecyzowaną wizję swojego logo oraz nazwy proponujemy specjalne kasetony reklamowe w wersji niepodświetlanej i podświetlanej . Ta pierwsza jest oczywiście tańsza i zalecana przede wszystkim w przypadku biznesów działających głównie za dnia. Kasetony podświetlane natomiast doskonale sprawdzą się w przypadku klubów, drink-barów i miejsc działających przede wszystkim wieczorami i nocą. Niezależnie jednak od Twojego wyboru, gwarantujemy stuprocentowe przywiązanie do najmniejszych szczegółów, dzięki czemu projekt zostanie zrealizowany profesjonalnie, a jego efekt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Kasetony reklamowe – przykuj wzrok swoich klientów

Najskuteczniejsze nośniki reklamy to takie, które od razu wpadają oko i tworzą pozytywne skojarzenia. Właśnie dlatego stawianie na kasetony reklamowe to doskonały sposób pozyskiwania nowych klientów. Nasza wiedza, doświadczenie i pomysłowość pozwalają stworzyć fantastyczne propozycje reklamowe, dzięki którym zapewnimy Ci kaseton o wysokim standardzie. Od teraz konsumenci będą z zaciekawieniem wchodzić do Twojej firmy, zaintrygowani estetycznym i solidnie wykonanym projektem reklamowym. Jeśli zależy Ci więc na nietuzinkowym podejściu do promocji i estetycznej formie reklamy, to zachęcamy do kontaktu. PRINT OUT nie zawodzi swoich Klientów na żadnym polu.

Polecamy się